Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради

Новини

Свято останнього дзвоника у школах Кам'янсько-Дніпровської об'єднаної територіальної громади

31 травня 2018 року в Кам’янсько-Дніпровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 пролунав останній шкільний дзвоник для випускників 11-х класів. На святі були присутні учні школи, батьки, працівники школи та гості. На урочистому заході з привітаннями виступили Маріанна Вакула – начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області, Валентина Школьна – директор школи, Алла Коптєва – заступник директора з освітнього процесу та Алла Панкєєва – заступник директора з виховної роботи. Першокласники читали вірші для випускників та вручили їм веселі подарунки на згадку про дитинство. Лунали пісні, вірші, жарти. Лінійка розпочалася з танцю-сюрпризу від педагогічного та учнівського колективу. Грамотами, дипломами, сертифікатами, подяками були нагороджені не лише учні, а й батьки. Заяць Каріна та Попов Кирило надали останній дзвоник.

Всім випускникам бажаємо щоб знання, отримані в школі, неодмінно стали запорукою вагомих здобутків і допомогли досягти омріяних вершин у майбутній діяльності! Усім зичимо щедрої долі, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Адміністрація школи

 

31.05.2018 року о 08.00 у Великознам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулася урочиста подія - свято Останнього дзвоника. На святі був присутній заступник голови Кам’янсько-Дніпровської міської ради Дятлов А.В., який привітав усіх присутніх із закінченням 2017-2018 навчального року. Директор школи Баранов В.М. нагородив грамотами учнів за високі досягнення в навчанні та спортивних змаганнях. Учні школи виступили з яскравою концертною програмою.


П'ятниця, 01 Червня 2018 05:52 | Переглядів: 248