Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради

Новини

КЗДО (я/с) «Оленка» відсвяткувала свій 30-річний ювілей!

У селищі славнім, що В-Знам’янка звати,

Де парки зелені, квітучі сади,

У кожнім будинку і в кожній тут хаті

Малятам в цей час пощастило рости.

Для того, щоб діти здорові зростали,

Під наглядом старших були кожну мить –

Садочок чудовий малечу чекає

І радісно двері готовий відкрить…

Чудова, в пишному вбранні

Приходить осінь тихо, мов у сні.

І в цей осінній тихий день

Святкуємо ми ювілей!

Країна дитинства - КЗДО (я/с) «Оленка» відсвяткувала свій 30-річний ювілей!

Радісну подію відзначив днями Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Оленка» Кам’янсько-Дніпровської міської ради. Рів­но 30 років тому (у 1989 році) ма­ленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудо­ва­ного дитсадка, а оче­нята почали звикати до диво­виж­ного світу, де оселилося без­турботне дитинство.

У 1989 році за наказом районного керівництва було побудовано та відкрито дитячий садок «Оленка» . Керівництво закладу прикладало не мало зусиль для того, щоб заклад відповідав усім нормам і стандартам .

Заклад очолила молодий і кваліфікований працівник Власенко Олена Яківна. Підібрала і згуртувала гарний колектив, який не боявся ніякої роботи – все для того, щоб діткам було затишно і комфортно.

Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін — перші випускники приводять вже своїх дітей в садок, мабуть і онуків приведуть. За три де­сятки років заклад випустив близько 600 дошкільнят, озбро­єних необхідними знаннями, вмі­н­ням працювати в колективі, ви­хованих і підготовлених до шко­ли.

Сам же дитсадок, який нині налічує 4 групи, які відвідують 80 дошкільнят, розквітнув до невпізнання і тепер радує діток і їхніх батьків сучас­ними, затишними і теплими кімна­тами, зручними меблями, казко­вими майданчиками, розмаїттям ігра­шок та пізнавальних ігор. Для дітей створені прекрасні умови для перебування. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят. Утім, найбільшою гордістю за­кладу є його працівники: директор, методист, ви­хователі, помічники вихователів,практичний пси­холог, музичний керівник, інструктор з фізичного виховання, ме­дична сестра, технічний персонал, тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихован­ців і їхній повноцінний розу­мовий і фізичний розвиток. Вони своєю тур­ботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого і прекрасного,- і любові цієї вистачає їм на кожну дитину.

Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Всі працівники дошкільного закладу щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям і про них можна сказати такі слова:

Вони до діточок приходять не на службу,
На добру зустріч з нашим майбуттям.
Вони несуть щодня любов і дружбу
І просто віддають своє життя!

Ювілей - час підбиття підсумків, роздумів про досягнення,П'ятниця, 11 Жовтня 2019 13:47 | Переглядів: 357