Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради

Новини

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ - ВІРНИЙ ВИБІР

      В умовах реформування системи освіти в Україні особливої ваги набуває проблема, пов’язана з прагненням сучасної молоді знайти місце рівноправного партнера у суспільних процесах, які протікають швидко і вимагають від них одночасно високого рівня загальної підготовки й ґрунтовних знань в обраній сфері професійної діяльності.

      В умовах карантину людина обмежена у діях, до яких вона звикла у повсякденному житті. Особливо це актуально для випускників середніх шкіл. Питання «Що далі? Ким бути після набуття середньої освіти?» карантин не відміняє, але дає можливості підготувати більш ґрунтовні відповіді.

      Непросто вести профорієнтаційну роботу в умовах карантину, але викладачі кафедри «Мехатронні системи та транспортні технології» завжди знаходять можливість донести переваги навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного широкому загалу. Завдання профорієнтаційної роботи - допомогти випускникам шкіл визначитись стосовно майбутньої професії і закладу вищої освіти, де вони будуть її здобувати.

      Тому 4 лютого 2021 року викладачі кафедри МСТТ доцент Олег Болтянський, старший викладач Ірина Мілаєва та старший викладач Сергій Волков презентували Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного учням випускних класів КЗ Навчально-виховний комплекс «Дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», "Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія", "Великознам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1" та "Великознам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3"Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області

      До випускників доведена інформація про Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного: факультети і спеціальності, умови навчання, закордонні практики, військову підготовку, перспективи працевлаштування. Більш детально викладачі зупинилися на предметах ЗНО, які затверджені для вступу на навчання за держзамовленням і можливість отримання додаткових балів.

Четвер, 18 Лютого 2021 11:01 | Переглядів: 628